NAUKA INWESTYCJĄ W LEPSZE JUTRO

W roku szkolnym 2010/2011 w Publicznej Szkole Podstawowej w Krasnej realizujemy projekt pod nazwą "Nauka inwestycją w lepsze jutro", którego głównym beneficjentem jest Gmina Stąporków.

Celem projektu jest stworzenie warunków sprzyjających wyrównywaniu szans edukacyjnych uczniów zamieszkujących obszary wiejskie poprzez zwiększenie oferty edukacyjnej, wzrost atrakcyjności zajęć pozalekcyjnych i poprawę warunków nauki.

Projekt pozwala na realizowanie dodatkowych zajęć z matematyki, przyrody, języka angielskiego i informatyki. Doposażono placówkę w nowoczesne pomoce dydaktyczne tj. tablica interaktywna, 5 zestawów komputerowych do pracowni, nowoczesne programy multimedialne oraz wiele innych. Uczniów najbardziej cieszy piękne akwarium i fakt, że dzięki w/w pomocom dydaktycznym wkroczyli w XXI wiek.