Super Czytelnik roku szkolnego 2021/2022

Znamy już wyniki ogólnoszkolnego konkursu czytelniczego pn. Super Czytelnik. W bieżącym roku szkolnym przedstawiają się one następująco:

Tytuł ,,Super Czytelnika” roku szkolnego 2021/2022 w poszczególnych klasach zdobyli:

Klasa I - Wiktoria Karolak 18 książek
Klasa II - Lena Dytrych 18 książek
Klasa III - Marcin Gajewski 35 książek
Klasa IV - Maja Grzeszczak 10 książek
Klasa V - Weronika Sadza 10 książek
Klasa VI - Maja Kondracka 5 książek
Klasa VII - Wiktoria Cybuch / Wojciech Stachowicz 5 książek
Klasa VIII - Anna Gil 39 książek

Tytuł ,,Super Czytelnika Szkoły” w klasach I - III w roku szkolnym 2021/2022 zdobył uczeń klasy III Marcin Gajewski (przeczytał 35 książek)

Tytuł ,,Super Czytelnika Szkoły” w klasach IV – VIII w roku szkolnym 2021/2022 zdobyła uczennica klasy VIII Anna Gil (przeczytała 39 książek)

Wszyscy w/w uczniowie otrzymają dyplomy i pochwały z zachowania, a Super Czytelnicy Szkoły w każdej kategorii wiekowej dodatkowo nagrody książkowe. Oficjalne wręczenie dyplomów i nagród odbędzie się podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego.

Organizator Lilla Kłosowska