Pożegnanie uczniów klasy ósmej.

22 czerwca w naszej szkole odbyło się uroczyste pożegnanie ósmoklasitów z udziałem Rodziców. Tą wspaniałą uroczystość przygotowała Pani Aleksandra Stachera wraz ze swoimi podopiecznymi, do których skierowała piękne słowa pożegnania oraz podarowała im własnoręcznie dedykowane kartki z poematem epickim Maxa Ehrmanna " Dezyderata". Siódmoklasiści wraz ze swoją wychowawczynią Panią Eweliną Brandenbur również przygotowali wspaniałe pożegnanie i podarowali opuszczającym mury tej szkoły uczniom pamiątkowe puchary absolwenta. Uroczystość tę uświetnili przepięknym śpiewem uczniowie trzeciej klasy oraz Maria Abramowicz, których przygotowały panie Monika Mieszalska i Krystyna Bartosińska. W część artystyczną włączył się również nasz utalentowany absolwent Mateusz Grabowski, który urzekł wszystkich swym akompaniamentem na gitarze. Nad dekoracją czuwały Panie Agata Solarz- Rybicka i Barbara Stachowicz. Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy za pomoc i obecność, w tak ważnym dla naszej szkolnej społeczności dniu.