Konkurs pieśni i poezji patriotycznej

XIX KONKURS PIEŚNI I POEZJI PATRIOTYCZNEJ W GOWARCZOWIE „KOCHAM MOJĄ OJCZYZNĘ”

20 marca odbył się regionalny XIX Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej „Kocham moją ojczyznę” w Gowarczowie. Wydarzenie to organizowane jest przez Parafialny Oddział Akcji Katolickiej w Gowarczowie oraz objęte patronatem Starosty Koneckiego, Biskupa Radomskiego Marka Stolarczyka oraz Burmistrza Miasta i Gminy Gowarczów. Poprzeczka podniesiona była bardzo wysoko, jednak nasi uczniowie sprostali zadaniu i zajęli następujące miejsca:
Uczniowie klasy „O” pod kierunkiem pani Kingi Bednarz:
Wyróżnienie – recytacja – Oliwier Wiśniewski
II miejsce – duet w kategorii pieśń – Amelia Garbacz i Adam Bujnowski
Uczennica klasy I pod kierunkiem pani Renaty Drogosz:
Wyróżnienie – w kategorii 1-4 soliści - Oliwia Lisowska
Uczennice klasy III pod kierunkiem pani Moniki Mieszalskiej:
II miejsce w kategorii klas 1-4 - Zespół „Mali Patrioci” – Nikola Stachera, Aleksandra Gil, Wiktoria Karolak, Aleksandra Zroślak.
Uczennica klasy VI pod kierunkiem pani Aleksandry Stachery
II miejsce – w kategorii V-VIII soliści – Maria Abramowicz
Serdecznie gratulujemy naszym zdolnym uczniom, a nauczycielom dziękujemy za zaangażowanie i trud włożony w przygotowanie uczniów. Życzymy dalszych sukcesów!!!