Wierszowisko

WIERSZOWISKO w Stąporkowie.
19 marca w MGKOiS w Stąporkowie odbył się XVII Konkurs Sztuki Recytatorskiej „Wierszowisko”, w którym nasi uczniowie zajęli następujące miejsca:
I miejsce w kategorii klas 0-1 – podopieczna pani Renaty Drogosz – Amelia Jańczyk z klasy I, która będzie reprezentowała nas w Katowicach.
II miejsce w kategorii klas II-III – podopieczna pani Małgorzaty Majos – Maja Jóźwik
II miejsce w kategorii klas IV-VI – Kuba Karolak – z którym pracowała pani Aleksandra Stachera.
Serdecznie gratulujemy naszym zdolnym uczniom, a nauczycielom dziękujemy za zaangażowanie i trud włożony w przygotowanie uczniów. Życzymy dalszych sukcesów!!!
Zdjęcia dostępne na stronie funpage’u MGKOiS w Stąporkowie pod linkiem: MGOKiS Stąporków | Staporkow | Facebook