Sadzenie lasu

Sadzenie lasu z Nadleśnictwem Stąporków.

11 kwietnia,w miniony czwartek, uczniowie naszej szkoły z inicjatywy opiekuna Samorządu Uczniewskiego - pani Oli Stachery,we współpracy z Nadelśnictwem w Stąporkowie, wraz z opiekunami: paniami Barbarą Stachowicz, Eweliną Brandebur oraz panem Adrianem Rybickim, wzięli udział w akcji sadzenia lasu. Uczniowie byli bardzo zaangażowani, udało się posadzić 3000 drzewek sosnowych.Na zakończenie akcji odbyło się wspólne ognisko, zorganizowane przez pracowników Nadleśnictwa. Takie przedsięwzięcie ma wymiar nie tylko praktyczny, ale sprzyja również rozbudzaniu świadomości ekologicznej i odpowiedzialności za najbliższe otoczenie. Szczególne słowa podziękowania kierujemy na ręce nadleśniczego, pana Piotra Cieplucha - absolwenta naszej szkoły oraz jego współpracowników, którzy wszystko perfekcyjnie zorganizowali.