Akcja "Szkoła pamięta"

W roku ważnych wydarzeń – 80 rocznicy wybuchu II wojny światowej i 75 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskiej akcji pt. ,,Szkoła pamięta”. Jej celem jest uwrażliwienie młodych ludzi na potrzebę pielęgnowania pamięci o bohaterach naszej wolności, szczególnie tych, którzy są związani z historią naszej miejscowości, regionu, społeczności. W ramach w/w działań 24.10.2019r. zorganizowano w naszej szkole spotkanie z Panią Kazimierą Kędzierską naocznym świadkiem wydarzeń z okresu II wojny światowej. Najstarsza mieszkanka naszej małej ojczyzny – Komorowa podzieliła się  z nami swoimi wspomnieniami z tego okresu. Uczniowie klasy VII i VIII    z zaciekawieniem wysłuchali wspomnień. Z pewnością na długo pozostaną w ich pamięci. Organizatorami spotkania były: Lilla Kłosowska i Barbara Kawecka.