Bezpieczeństwo na drodze - spotkanie z policjantem

8 listopada naszą szkołę  odwiedził asp. Łukasz Morka z Komendy Powiatowej Policji w Końskich, aby porozmawiać z dziećmi na temat bezpieczeństwa na drodze. W spotkaniu wzięło udział 132 uczniów z klas 0 –VIII. Uczniowie mieli okazję porozmawiać z Policjantem o zachowaniu bezpieczeństwa w drodze do i ze szkoły, o bezpiecznym przechodzeniu przez ulicę, prawidłowym zachowaniu się na przejściach dla pieszych. Nasz gość zwrócił uwagę na niebezpieczeństwa, jakie mogą czyhać na dziecko na drodze, omówili  sposoby unikania lub pokonywania ich. Ponadto podkreślono, jak ważną rolę pełnią elementy odblaskowe. W dyskusję aktywnie włączali się uczniowie z naszej szkoły. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem. Wszyscy uczniowie zostali wyposażeni w odblaski.