"Nazywam się Jan Paweł II" Audiobook nagrany przez uczniów 6 klasy upamiętniający rok urodzin Papieża – Polaka.

Dziękuję za współpracę i zaangażowanie moim Uczniom, którzy podzielili się swoim głosem – wielokrotnie i cierpliwie nagrywając fragmenty tekstu.  Okazaliście się świetnymi, profesjonalnymi lektorami! Dziękuję również pani Izabeli Woźniak za techniczną pomoc w realizacji projektu. Audiobook powstał, by oddać hołd naszemu rodakowi – papieżowi Janowi Pawłowi II oraz uczcić rok, w którym świętujemy jego 100 rocznicę urodzin.  Chcielibyśmy, by lektura uzupełniająca „Nazywam się Jan Paweł II” autorstwa Jana W. Góry w formie audiobooka opatrzonego oprawą muzyczną polskich artystów, dotarła do Uczniów, Nauczycieli, Rodziców i Przyjaciół naszej szkoły. Jest to szczególnie trudny czas z powodu trwającej pandemii koronawirusa, dlatego tak ważne jest poczucie bycia razem, choćby poprzez jednoczące nas projekty.

Życzymy przyjemnego odbioru!

wychowawca: Aleksandra Stachera