Góra Grosza pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej

Podobnie jak w roku ubiegłym nasza szkoła przyłączyła się do akcji "Góra Grosza". Tegoroczna XIV edycja pokazała, że  entuzjazm i wielkie zaangażowanie dzieci mobilizuje innych i zachęca do włączania się w kolejne akcje charytatywne na rzecz innych. Celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie i dofinansowanie domów dla dzieci, rodzinnych domów dziecka, pogotowi rodzinnych czy rodzin zastępczych. Akcja, którą w szkole koordynowała Izabela Woźniak - opiekun Samorządu Uczniowskiego trwała od 25 listopada do 6 grudnia. W tym czasie uczniowie samorządu szkolnego klas IV - VI zbierali pieniądze, a potem nastąpiło wielkie liczenie.

Razem zebrano 7 384 monety (siedem tysięcy trzysta osiemdziesiąt cztery monety) co daje kwotę 200,37 zł.